Den otevřených dveří Gymnázia Broumov: Slušný zájem o naši školu

V sobotu 30.listopadu se uskutečnil Den otevřených dveří naší školy. Děkujeme všem učitelům a studentům za přípravu této zdařilé akce.

Den otevřených dveří Gymnázia Broumov: Slušný zájem o naši školu

Budoucí studenti, bývalí studenti či příznivci naší školy se mohli seznámit s gymnáziem 21.století. Pro návštěvníky byly připraveny v jednotlivých třídách tematické expozice k jednotlivých předmětům. Oculus Rift S - brýle pro virtuální realitu, počítačová hra Stepmania, školní kroniky v nově otevřené knihovně, interaktivní kvízy z latiny, křížovky a jazykové hlavolamy z českého jazyka, výstava kreseb studentů, logické hry v učebně matematiky, hrátky s deskriptivní geometrií, pokusy v laboratoři chemie, fretka, potkani, strašilky nebo obří šnek achatina v učebně biologie, interaktivní výuka angličtiny, francouzštiny, němčiny i ruštiny, fyzikální pokusy, výrobky z 3D tiskárny, staré mapy vedle moderních učebnic dějepisu i zeměpisu.

Zájemci o studium si mohli pohovořit jak s ředitelem, tak i se zástupcem ředitele o podmínkách studia v příštím školním roce. To všechno byl Den otevřených dveří Gymnázia Broumov 2019.

Ve školním roce 2020/2021  se bude otvírat jedna třída víceletého a jedna třída čtyřletého gymnázia. (mk)

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB