Hana Semeráková: "Škola mi naštěstí vyšla s individuálním plánem vstříc."

Studentka 1.ročníku Hana Semeráková je v juniorské reprezentaci ve sjezdovém lyžování. Jejím mateřským oddílem je TJ Slovan Pec pod Sněžkou, trénuje ji Petr Záhrobský a Tomáš Horáček.

Hana Semeráková: "Škola mi naštěstí vyšla s individuálním plánem vstříc."

 Není pro ni jednoduché skloubit vrcholový sport se studijními povinnostmi. Od začátku sezony se pohybuje mezi Polskem, Rakouskem a Itálií. Z Itálie nám poslala fotografie a krátké shrnutí, jak vypadá den vrcholového sportovce.
"Většinou na soustředěních fungujeme tak, že ráno v šest máme budíček, rozcvičku a pak jsme do oběda na kopci a trénujeme. Následuje suchý trénink, příprava lyží, video rozbor našich jízd a fyzioterapie. Tudíž na učení nám nezbývá více než tři hodiny, ale snažím se školu skloubit. Většinou si dvakrát týdně domluvím den volna na učení. Škola mi naštěstí vyšla s individuálním plánem vstříc."
Tolik Hana. Držíme palce a doufáme, že se podaří úspěšně zvládnout nejen svahy, ale i nástrahy gymnaziálního studia. (mk)

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB