Helena Knittelová: Studenti spoluvytvářejí svou online výuku

Víte, co mají společného kubánský rybář Santiago, francouzská kráska Ema Bovaryová a český nádražák Alois Nebel? Ti všichni se nyní o své příběhy díky studentům našeho gymnázia podílejí online.

Helena Knittelová: Studenti spoluvytvářejí svou online výuku

V poslední době jistě každý student od svých rodičů i učitelů mnohokrát slyšel větu, že teď je to na nich, že se musí snažit hlavně sami, když nemohou chodit do školy. Jsem ráda, že studenti našeho gymnázia si to vzali k srdci a svou snahou pomáhají nejen sobě, ale i svým spolužákům. Každá hodina literatury ve 2.A, 7.V i semináře z českého jazyka je tak z velké části dílem samotných studentů. Nejen, že pilně čtou doporučenou literaturu, ale také bravurně zvládají sdílení svých prezentací v aplikaci Microsoft Teams. Jsem mile překvapena nejen zodpovědným přístupem všech referujících, ale i vysokou úrovní jejich prezentací. Hodiny jsou tak sice vedené na dálku, ale pocit z nich je velmi osobní.

Milí studenti, díky za to, jak se snažíte.

Helena Knittelová

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB