Mgr.Ivana Hejtmánková: Jazykový pobyt Edinburgh 17.6. – 30.6. 2018

Ivana Hejtmánková se zúčastnila projektu Erasmus+ ve skotském Edinburghu.

Mgr.Ivana Hejtmánková:  Jazykový pobyt Edinburgh 17.6. – 30.6. 2018

Stejně tak jako v předchozích letech, i v letošním roce jsem se zúčastnila jazykové mobility Erasmus+. Místo pobytu jsem si vybrala Skotsko, Edinburgh, konkrétně školu Inlingua.

Jazykový kurz, který byl rozdělený na dopolední a odpolední výuku, obsahoval praktické informace a procvičení jazykových dovedností. Výuka probíhala v malých skupinách, 4 – 6 studentů a během dne se vyučující střídali, takže jsme si mohli zažít různé styly výuky a vytěžit maximum ze specializace jednotlivých učitelů. Kromě výuky škola zajišťovala také odpolední a večerní program. K nejzajímavějším aktivitám rozhodně patřila návštěva Skotského národního muzea, botanické zahrady, ochutnávka skotské whisky, návštěva hradu nebo večer skotských tanců. Volného víkendu jsem využila k návštěvě skotské vrchoviny Highlands, jezera Loch Ness a Loch Lomond, a krásné oblasti Glencoe jižně od města Fort William.

Jazykový kurz ve škole Inlingua mohu všem doporučit a Edinburgh i zbytek Skotska určitě stojí za vidění.

Ivana Hejtmánková

Hledáme
Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB