Netradiční stužkovák 8.V

Třídní oktávy Michal Hnyk uspořádal pro svoji třídu zcela netradiční stužkování. Děkujeme.

Netradiční stužkovák 8.V

Na tento rok jsme se těšili celé gymnázium. V říjnu jsme měli být slavnostně ostužkováni a v prosinci nás měl čekat jeden z nejdůležitějších večerů v našem životě - maturitní ples. Skoro všechno bylo už zařízené. Fotografové, kameramani, kapela, večerní šaty a obleky. Bohužel, vládní opatření nám žádnou z těchto akcí neumožňují, proto jsme se rozhodli, že náš maturitní ples přesuneme na velmi netradiční datum, a to 12. 6. 2021. Pokud vše půjde podle plánu, doporučujeme si na tento večer nic neplánovat, protože to bude jízda!

Nojo, ale co náš stužkovák? O ten jsme také přijít nechtěli a náš třídní, pan učitel Hnyk, to moc dobře věděl. Ač je to velice vynalézavý člověk, do minulosti se vrátit neuměl, a tím pádem koronavirus již v počátku zastavit nemohl. Proto se rozhodl, že nám uspořádá stužkovák online, a to velice zajímavou formou. Připravil si pro nás celkem deset rébusů a hádanek, nad kterými si často nevěděli rady ani ti nejchytřejší. Poté, co jsme je vyřešili, čekaly každého z nás jiné GPS souřadnice, které nám určily přesné místo, kde se naše stužka nachází. Nešlo ale jen o Caesarovu šifru, slovní úlohy, nebo čistě o selský rozum. Díky této hře jsme měli možnost poznat našeho třídního o trochu více, třeba už teď známe jeho oblíbené slovo, které je opravdu velice originální. Víme, že mu tato hra musela dát hodně práce a veřejně mu alespoň takto moc děkujeme. Protože by ale nebylo fér, abychom my svou stužku měli a pan učitel Hnyk ne, rozhodli jsme se, že i my si pro něho připravíme takovou hru. Už předem víme, že nebude tak propracovaná jako ta jeho, ale vězte, že jsme dělali maximum pro to, aby to bylo perfektní.

třída oktáva

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB