Ocenění Nadačního fondu Gymnázia Broumov 2018: Slavnostní večer v pátek 16.listopadu

V pátek 16.listopadu budou vyhlášení nejlepší studenti za školní rok 2017-2018 - Opatské sály - Broumovský klášter, od 17 hodin.

Ocenění Nadačního fondu Gymnázia Broumov 2018: Slavnostní večer v pátek 16.listopadu

Ocenění NFGB 2018
přehled nominovaných
humanitní obory (sponzor Gastropal s.r.o.)
 Martin Frömmel (nominace Jitka Smolíková)
 Sabina Hartová (nominace Jitka Smolíková)
 Kateřina Nigrinová (nominace Martina Salašová)
 Michal Važan (nominace Jitka Smolíková)
 Michal Večeře (nominace Šárka Rambousková)
 Jakub Zima (nominace Milan Kulhánek, Šárka Rambousková)
sport (sponzor APRB)
 Josef Cibulka (nominace Jitka Smolíková)
 Barbora Jirásková (nominace Milan Kulhánek)
 Jonáš Kohl (nominace Jitka Smolíková)
 Veronika Krulichová (nominace Milan Kulhánek)
 Jan Rusin (nominace Milan Kulhánek)
 Ondřej Volák (nominace Zuzana Valášková, Milan Kulhánek)
přírodní vědy (sponzor Z-Trade s.r.o.)
 Nicola Sidney (nominace Martina Salašová, Jitka Smolíková)
 Václav Kopřiva (nominace Martina Salašová)
 Kateřina Trojtlová (nominace Šárka Rambousková)
kolektivy (sponzor NFGB)
 Příběhy našich sousedů, Post Bellum (Štěpán Chládek, Karolína Soukupová, Dominik Pánek, Klára
Pejskarová, Sabina Hartová, Michal Važan) – nominace Jitka Smolíková, Šárka Rambousková.
 Zisk poháru pro nejlepší českou školu ze soutěže v Nowa Ruda - (Aneta Valentová, Nikola Sidney,
Anna Klugová, Václav Kopřiva) - nominace Milan Kulhánek.
 Zahraniční spolupráce s Warffumem a organizace jejich pobytu u nás (Kateřina Salašová, Jindřich
Novotný, Karolína Soukupová, Nikola Gabrielová, Anežka Karpfová, Aneta Zelená, Štěpán Chládek,
Jaroslav Hypšman, Jan Pelán, Martin Soldán) – nominace Jitka Smolíková, Šárka Rambousková.
M g r . J i ř í R i n g e l
předseda správní rady

Hledáme
Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB