(Po)Táhneme za jeden provaz!

Noví studenti čtyřletého gymnázia vyrazili ve středu 4.9. na dvoudenní seznamovací pobyt do Teplic nad Metují.

(Po)Táhneme za jeden provaz!

Noví studenti čtyřletého gymnázia vyrazili ve středu 4.9. na dvoudenní seznamovací pobyt do Teplic nad Metují. Po dopolední procházce skalním okruhem a drobných seznamovacích aktivitách tužili partu v zázemí Penzionu Metuje. Rozdělení na tři skupiny získávali rozmanitými úkoly indicie a body k rozluštění tajenky. Za učitele kvitujeme, že se vespolek zapojili, ať šlo o soutěže kontaktní, vědomostní nebo kreativní. Večerní posezení u ohně bylo nečekaně prima díky bleskově vzniklé „kapele“ ve složení dvě kytary, housle, klarinet, trumpeta, kachon. Ve čtvrtek dopoledne jsme vyrobili společný třídní plakát, pro který si studenti vybrali motto „Táhneme za jeden provaz! Před obědem jsme ještě stihli obejít Lysý vrch a zasoutěžit si, počasí letos královsky přálo.

Děkujeme škole za možnost urychlit vzájemné poznávání a překonání náročných prvních školních dní v novém prostředí a Královéhradeckému kraji za finanční podporu!

Kolegyni Markétě Čápové díky za vydatnou pomoc a spolupráci!

Dobré roky na broumovském gymnáziu přeje své třídě Marie Hornychová.

Energetický certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB