Šárka Rambousková: Jsem nadšená

Ples Nadačního fondu Gymnázia Broumov se prostě a jednoduše vydařil…..aby také ne, je totiž hodně znát, když se něco dělá s chutí, s láskou, s nadějí a důvěrou ve šťastný výsledek….

Šárka Rambousková: Jsem nadšená

Takže moc a moc děkuji všem „gymnazistům minulým, současným i budoucím“ ...Jitce Smolíkové a Pavlu Novákovi za skvělé moderování, kapele Ledvin Stones za výbornou hudbu, Báře Hovorkové a všem kóčám za elitní předtančení, Pavlu Herzogovi, že jsme tam nevyhořeli, Igoru Štěpovi, že nebyl hlad a žízeň, sextě za péči o tombolu, speciální díky Nikole, Karolíně, Štěpánovi, Járovi ze sexty za dokonalou výzdobu, paní Stejskalové, Vojtěchu Brychovi a Šimonu Machovi, že všichni odešli v tom, v čem přišli, děkuji správní radě NF, že mě nevypískali s tím šíleným nápadem ples uspořádat, děkuji kolegům, že se někteří přidali a pomohli mi a poté se ještě dobře bavili, děkuji řediteli Výravskému a předsedovi NF Ringelovi za milé projevy, děkuji firmám i jednotlivcům za dary do tomboly...a teď to přijde…děkuji všem, co se tam až do časného rána královsky bavili…..

Je to jasné, ať žije druhý ples NF GB v březnu 2019

Jsem nadšená. ŠáR

Hledáme
Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB