Studentky kvarty tento týden dokončují své „projektové práce“

V pátek 22. března je představí veřejnosti v Dřevníku. Jedná se o druhý ročník (v naší škole) programu společnosti Post Bellum „Příběhy našich sousedů“.

Studentky kvarty tento týden dokončují své „projektové práce“

Studentky kvarty tento týden dokončují své „projektové práce“. V pátek 22. března je představí veřejnosti v Dřevníku. Jedná se o druhý ročník (v naší škole) programu společnosti Post Bellum „Příběhy našich sousedů“. Na fotografii vidíte sourozence Rosovy, Doubravku Čápovou, Elišku Doubravovou a Amélii Cvrkalovou. Slečny převyprávějí příběh pana Zdeňka Rosy, křinického sedláka, který spolu s dalšími byl nespravedlivě odsouzen v nesmyslném komunistickém procesu v 50. letech.

P.S. V kvartě máme ještě jeden příběh, a to příběh pana Františka Jaroše, který zpracovaly Viktorie Tobiášková, Daniela Kuželová a Nikola Holubová.

Musím poděkovat, smeknout, slečny byly samostatné, profesionální, citlivé, pokorné, vždy velmi dobře připravené, a proto vznikly úžasné dokumenty, lze je zhlédnout na www. postbellum.cz v sekci Příběhy našich sousedů.

ŠáRa

Hledáme
Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB