Studovali na gymnáziu: Ing. arch. Lukáš Kozák maturoval v roce 2004

Lukáš Kozák je autorem vítězného návrhu na rekonstrukci domu č.80 na Kostelním náměstí v Broumově.

Studovali na gymnáziu: Ing. arch. Lukáš Kozák maturoval v roce 2004

Na našem facebooku si můžete prohlédnout vítězný architektonický návrh na rekonstrukci domu na broumovském Kostelním náměstí. Autorem návrhu je Ing. arch. Lukáš Kozák. V letošním roce počítá město v rozpočtu s penězi na projektovou dokumentaci, pokud půjde vše tak, jak má, mohlo by dojít v následujícím roce k realizace.
Pro nás je zajímavé, že Lukáš Kozák maturoval na našem gymnáziu v roce 2004. Vystudoval bakalářský obor Architektura a stavitelství na Fakultě stavební ČVUT a magisterský obor na Fakultě architektury ČVUT. V projektech upřednostňuje soudobou architekturu, zvláště pak při práci v kontextu přírodním nebo historickém. Často užívá kombinace materiálů dřevo, beton, kámen a sklo. Podporuje moderní nízkoenergetické stavění. (mk)

P.S. Lukáš má i dobrý vkus. Jeho žena Ing. Pavlína Kozáková, rozená Vlčková, maturovala na našem gymnáziu 2009. Pavlína vystudovala Zahradnickou fakultu Mendelovy univerzity Brno, obor Zahradní a krajinářská architektura.

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB