Studují na gymnáziu - Jan Slezák, motokros

Student 1.ročníku se účastní motokrosového seriálu Nova cup. V roce 2020 obsadil skvělé 10.místo.

Studují na gymnáziu - Jan Slezák, motokros


Jak říkal Ota Pavel. "Není mi dobře s těmi lidmi, kteří chodí přes den do práce a pak se dívají na televizi, po celý život. Vyznávám blázny do známek, blázny do aut, blázny do hokeje. S těmi ostatními bývá nuda a jenom to černý kafe."
S Honzou nuda určitě nebude. Honza je blázen do motorek. Sám o sobě říká: " Jmenuji se Jan Slezák Zabývám se sportem, který se nazývá motokros. Je to druh motocyklového sportu, který se jezdí na uzavřených terénních tratích. Já osobně jezdím na motorce už od dětství. Jelikož žiji na vesnici, každý kluk zde jezdí na motorce a mně se to zalíbilo. Díky klukům jsem se dostal k motokrosu a k závodům. O tomto sportu se moc nemluví, což je škoda, protože by měl být podle mě více protežovaný a měl by se dostat více mezi lidi. "
V uplynulé sezoně jezdil Honza seriál Nova cup v kategorii junior. Když jsem se ho ptal na výsledky, říkal, že nic moc. Není to pravda, ze 43 účastníků obsadil se svojí KTM 125ccm výborné 10.místo. Jen pro zajímavost, na 3.místě byl další náš student, Matěj Holub z 2.ročníku. Honzo, držíme ti v nové sezoně palce. (mk)

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB