VIA BONA: Podpořme Petru Soukupovou

Zdroj, který nechce být jmenován, nás upozornil na soutěž nadace Via Bona. Bližší informace v textu.

VIA BONA: Podpořme Petru Soukupovou

Jedná se o soutěž Via Bona, ve které před několika lety bodovalo i samotné gymnázium jako kolektiv v čele s p. Rambouskovou za dobrovolnictví.
Tentokrát o své uznání bojuje absolventka Petra Soukupová. Tato mladá ambiciózní slečna od svých patnácti let ze všech sil spojuje mladé hudebníky z celého Královéhradeckého kraje a tvoří jedinečné a neopakovatelné projekty, které se každým promyšleným detailem vrývají do paměti každému, kdo přijde na koncert tělesa Police Symphony Orchestra. Za osm let působení orchestru bravurně zvládla představit světu každoročně Novoroční koncert v Polici nad Metují, dvakrát se se svým orchestrem vypravila do Dánska, dvakrát uspořádala nezapomenutelný ples. Nesmíme opomenout ani benefiční činnost. Před pár lety se orchestr již téměř pupeční šňůrou spojil s NF Hospital Broumov a pořádá benefiční koncerty na různých místech s Geniem Loci na Broumovsku. Někteří členové orchestru přímo na Štědrý den vezmou své nástroje a vyrazí přímo mezi hospitalizované v broumovské nemocnici.
Toto hlasování není pouhým kliknutím nebo zasláním sms zprávy jako do soutěže v našich veřejnoprávních a soukromých médiíích.
Určitě mezi námi je mnoho posluchačů, které Police Symphony Orchestra dojalo k slzám jak živě, tak prostřednictvím videí na internetu. Udělejte si chvíli a dejte Petře hlas!
https://www.cenaviabona.cz/pribeh/petra-soukupova/

Hledáme
Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB