Vodácký kurz Malá Skála 2017

Tak jako každý rok, tak i letos třída septima a 3. A zanořila pádla do zpěněných peřejí Jizery...

Vodácký kurz  Malá Skála 2017

Tak jako každý rok, tak i letos třída septima a 3. A zanořila pádla do zpěněných peřejí Jizery, aby změřily své síly s tímto veletokem. Sjíždění pověstné šlajsny u kempu pak dokázalo vykouzlit i úsměv na jinak kamenných tvářích studentek E. T. a L. V., jak dokládají přiložené fotografie.

Na své si přišli i milovníci vodní a vysokohorské turistiky. Skutečnou lezeckou lahůdkou pak byla lezba v Suchých skalách. Počasí nemělo chybu a kurz proběhl na výbornou nejen díky profesionálnímu zajištění ze strany pana Honzy a nestora vodní a vysokohorské turistiky Pavla T.

               Dík patří také pečovatelkám Ludmile L. a Daniele S. za odbornou lékařskou péči a samozřejmě studentům za pohodový průběh.

Hledáme

Od 1. září 2018 přijmeme učitele/učitelku tělesné výchovy. Písemné nabídky s uvedením stručného profesního životopisu zašlete na adresu školy nebo na mail reditel@gybroumov.cz, mobil 731 159 960.

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB