Platný rozvrh tříd na šk. rok 2018/19 od 24.9.2018

Suplování:   Úterý 18.12.2018

datum výpisu: 17.12.2018 (9:42)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Rambousková Šárka

         

..

-

..

..

Valešová Vladislava

           

..

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.hod

LCH

LP1

(LCH)

navíc

Čápová Markéta

 
 

6.hod

LB

LP2

(36CH)

navíc

Trenčanský Pavel

 
 

7.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Va)

2.A

6.hod

Č

   

odpadá

 

(Ra)

3.A

8.hod

SA

SA

(43A)

navíc

Kalandra Jan

 
 

9.hod

SA

SA

(43A)

navíc

Kalandra Jan

 

3.V

5.hod

B

 

(19M)

změna

Lorencová Ludmila

 

4.V

1.hod

M

 

(36CH)

změna

Lorencová Ludmila

 
 

3.hod

Č

 

(46F)

změna

Vintrová Marie

 
 

4.hod

Č

 

(40A)

změna

Vintrová Marie

 

5.V

6.hod

LB

LP2

(36CH)

navíc

Trenčanský Pavel

 
 

6.hod

LF

LP3

(44LF)

navíc

Hnyk Michal

 

7.V

8.hod

SA

SA

(43A)

navíc

Kalandra Jan

 
 

9.hod

SA

SA

(43A)

navíc

Kalandra Jan

 

8.V

6.hod

M

 

(43A)

změna

Lorencová Ludmila

 
 

8.hod

SVS

SVS

 

odpadá

 

(Ra)

 

9.hod

SVS

SVS

 

odpadá

 

(Ra)

!!! UČEBNA 25 M - MIMO PROVOZ - 17-18/12 !!!

Suplování:   Středa 19.12.2018

datum výpisu: 18.12.2018 (10:46)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Horák Vojtěch

-

..

-

Ze

Ze

-

-

-

-

Janoušková Magdaléna

-

Hs

Hs

-

Hs

..

..

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

CH

 

(46F)

změna

Čápová Markéta

 
 

6.hod

L

L1

 

odpadá

 

(Ja)

 

7.hod

L

L2

 

odpadá

 

(Ja)

2.A

2.hod

N

N

(IVT2)

supluje

Horáková Sára

(Ja)

 

7.hod

LCH

LP1

(LCH)

navíc

Martinec Rudolf

 
 

7.hod

LB

LP2

(36CH)

navíc

Lorencová Ludmila

 

3.V

1.hod

A

A2

(41A)

změna

Slováková Dana

 

4.A

5.hod

N

N

(IVT2)

supluje

Horáková Sára

(Ja)

 

6.hod

CH

 

(38HV)

změna

Čápová Markéta

 

4.V

2.hod

A

A1

(41A)

změna

Slováková Dana

 
 

3.hod

N

N

(IVT2)

supluje

Horáková Sára

(Ja)

5.V

4.hod

M

Inf2

(25)

spojí

Zenknerová Jana

(Hr)

 

5.hod

M

Inf1

(25)

spojí

Zenknerová Jana

(Hr)

 

6.hod

L

L1

 

odpadá

 

(Ja)

 

7.hod

L

L2

 

odpadá

 

(Ja)

6.V

7.hod

LF

LP3

(44LF)

navíc

Šleis Jiří

 
 

7.hod

LB

LP2

(36CH)

navíc

Lorencová Ludmila

 

8.V

2.hod

Inf

Inf2

 

odpadá

 

(Hr)

 

4.hod

Č

 

(36CH)

změna

Kulhánek Milan

 

!!! UČEBNA 40 A - MIMO PROVOZ - 19-21/12 !!!

Hledáme
Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB