Adéla Nevoránková a bratři Andršové natáčí nový film Tvář pomsty

Studenti 2.ročníku natáčí pro společnost HEJfilm. Tento víkend natáčeli v Náchodské nemocnici.

Adéla Nevoránková a bratři Andršové natáčí nový film Tvář pomsty

Adéla Nevoránková a bratři Andršové natáčeli se společností HEJfilm. O dojmy z natáčení se s námi podělila Adéla Nevoránková:

 
"Dobrý večer, natáčení probíhalo v Náchodské nemocnici. Film se bude jmenovat Tvář pomsty. O víkendu jsme se mohli zúčastnit natáčení tohoto filmu, zahrát si nemocniční personál. Setkali jsme se především se známými herci jako je Tomáš Magnusek, Jana Yngland Hrušková a Alice Bendová. Zároveň jsme potkali úžasnou partu lidí, a zjistili jsme že natáčení není tak lehké, jak se zdá. Smekáme klobouček a přejeme hodně štěstí.
Děj se odehrává v dnešní době, která je dotčena silnou stránkou sociálních sítí nejen mezi mladými lidmi. Problematika komunikace a jednání mladých lidí bez uvážení na dopad, který se může stát i nebezpečným pro mnohé lidi. Během školního roku na střední škole mladí studenti uspořádají večírek. Pod vlivem alkoholu se několik pár mladíků rozhodne unésti mladou krásnou dívku, kterou následně znásilní hluboko v lese v jedné chatě. Když se vše postupně dozvídá její přítel, začíná se mladíkům mstít za to, co jí vše udělali. Mladá dívka je hospitalizovaná v nemocnici po znásilnění a fyzickém napadení. Do případu je zapojena Policie ČR, která šetří toto téma. Ve filmu se ukážou i rodiny, které mají vztahové problémy se svými dospívajícími dětmi."
-mk-

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB