Adopce na dálku: Arwine Noel da Sousa je bakalářem počítačových aplikací

Indický chlapec, kterého v letech 2006 - 2020 podporovali naši studenti, úspěšně zakončil studia bakalářským titulem.

Adopce na dálku: Arwine Noel da Sousa je bakalářem počítačových aplikací

Arwine Noel da Sousa, indický chlapec, kterého sponzorovali naši studenti, patřil k naší škole od roku 2006. Patřil. Dnes totiž dorazil dopis z Indie, který ukončuje program Adopce na dálku. Proč? Z jednoduchého důvodu. Arwine dostudoval a získal titul bakaláře počítačových aplikací. Arcidiecézní charita Praha, která program Adopce na dálku v Indii organizuje, poslala závěrečný dopis rekapitulující celý program - Arwina jsme podporovali celkem 14 let, od šestiletého chlapce po dvacetiletého muže.
Z dopisu citujeme:
"Chtěli bychom Vám z celého srdce pogratulovat k úspěchu, jehož Arwine dosáhl díky Vaší pomoci a podpoře. Jeho úspěch je i Vaším úspěchem. Byl by důvodem k oslavám v našich zeměpisných šířkách, natož v zemích, kde negramotnost není výjimkou. Dali jste dítěti šanci postavit svůj život na pevných základech a co víc, přispěli jste k tomu, že šanci na změnu k lepšímu má i celá jedna lidská komunita. Dali jste jeden z největších darů - vzdělání. Na to všechno můžete být právem hrdí."
Tolik z dopisu. Já jako osoba, který program zaštítila, děkuji všem studentům naší školy, kteří v letech 2006 - 2020 finančně přispěli na studium Arwina. Třeba jen tím, že upekli výborné koláče.
Arwine, držíme palce. (mk)

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB