Adopce na dálku: I letošní školní rok budeme sponzorovat indického chlapce Arwina

Sedmnáctiletý indický chlapec Arwine má zajištěny finance na další studijní rok. Chlapce sponzorujeme od roku 2006 v rámci programu Adopce na dálku .

Adopce na dálku: I letošní školní rok budeme sponzorovat indického chlapce Arwina

Sedmnáctiletý indický chlapec Arwine má zajištěny finance na další studijní rok. Chlapce sponzorujeme od roku 2006 v rámci programu Adopce na dálku ve spolupráci s Arcidiecézní charitou Praha, která celý program zajišťuje. Děkujeme všem, kteří letos umožnili studium Arwinovi. Na sponzorství se podílely třídy 4.A a oktáva (maturanti 2017), tercie 2017 (pečení pro Arwina) a dále studentky-zakladatelky ( z tercie, která v roce 2006 celý program iniciovala), dnes již absolventky vysokých škol - Hedvika Pohlová, Eva Vodochodská, Kateřina Vlčková, Martina Grunerová a Markéta Pohlová.
Finance byly zajištěny, teď už jen maličkost - najde se nějaká třída, která napíše v říjnu do Indie dopis? Pokud ano, stavte se v kabinetu dějepisu. (mk)

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB