Arwine Noel: Pomůžete mi?

Náš gymnáziem adoptovaný indický chlapec potřebuje na učebnice, uniformu, školné a pomůcky celkem 5 tisíc korun. Pomůžete mu?

Arwine Noel: Pomůžete mi?

Chlapce sponzoruje Gymnázium Broumov od roku 2006 v rámci programu Adopce na dálku ve spolupráci s Arcidiecézní charitou Praha, která celý program zajišťuje. Od roku 2006 do 2012, a poté od 2012 do 2016 byl adoptivním synem vždy konkrétní třídy, Od té doby je tak trochu bezprizorní. Pokud chce nějaká třída si pravidelně s Arwinem anglicky dopisovat, nechť se staví kabinetě dějepisu pro upřesňující informace.

Na nový školní rok potřebujeme sehnat minimálně 5 tisíc korun. Pokud bychom sehnali více, budou peníze použity na korespondenci do Indie atd. Nenašla by se zase nějaká třída, která by zopakovala úspěšné Pečeme pro Arwina z minulých let?

Pokud by chtěl někdo přispět finančně - počítá se každá koruna -, tak také v kabinetě dějepisu.   

Arwin již studuje vyšší školu, jeho snem je být webdesignerem. Narodil se v roce 25.5. 2000, maminka umřela, otec pracuje jako námezdní dělník. Pochází z indického státu Kárnataka, kde je úředním jazykem kannadština. Bydlí v malém městě Badyar, nedaleko je téměř milionové město Mangalore. Pochází z křesťanské komunity v jinak hinduistické oblasti.

(mk) 

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB