Barbora Brátová, kvarta: Panuje tu příjemná rodinná atmosféra

Víte, že v kvartě studuje Barbora Brátová. Zajímá se o sport, miluje pohyb, má ráda hudbu a hraje na klavír. A nekazí žádnou legraci.

Barbora Brátová, kvarta: Panuje tu příjemná rodinná atmosféra

  Co říká na své působení na naší škole: "Na gymnázium do Broumova jsem vždy chtěla, nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, že bych měla chodit na základku, a rozhodně jsem si neuměla představit, že bych se v deváté třídě musela přesně rozhodnout, kam chci dál svůj život směřovat.
Co se mi líbí na našem gymnáziu je určitě to, že tím, že je menší, tak se mezi sebou hodně studentů zná a po pár měsících studia už každý zná každého, a tak nějak ví, jaký kdo je, kdo se hezky obléká, kdo je dobrý na fyziku a tak dále. Vlastně se dá říct, že tu panuje příjemná rodinná atmosféra, která podle mého názoru je na druhém stupni a na střední škole docela důležitá. Co se týče přístupu učitelů k nám, každý učitel má své mouchy (stejně jako každý student má ty své) ale všichni učitelé jsou ochotni cokoli vysvětlit, probrat nebo poradit. V době distanční výuky podle mě všichni učitelé dělají, co mohou, neberou distanční výuku jako nějaký prostředek pro odpočinutí si a snaží se pro nás dělat maximum, a toho si vážím a věřím, že ne jen já."               -mk-

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB