Barbora Jirásková mistryní Evropy družstev v rádiovém orientačním běhu

Zlato v týmové soutěži, 4. a 10.místo v individuálních soutěžích - to je bilance studentky septimy na Mistrovství Evropy v Bulharsku.

Barbora Jirásková se v minulém týdnu zúčastnila Mistrovství Evropy v Rádiovém orientačním běhu v Bulharsku.
Na klasické trati v pásmu 3,5 MHz obsadila 4. místo v kategorii W19 se ztrátou pouhých 25 vteřin na bronzovou příčku. Společně se svou kolegyní, která zvítězila, se zasloužila o týmové zlato. Druhý den v disciplíně foxoring ( kombinace ROB a orientačního běhu ) doběhla desátá. Blahopřejeme naší studentce k excelentním výkonům.  (mk)