Charitativní akce v režii našich absolventů

Akci opět připravili tři kamarádi, maturanti 2013 – Jan Gol, Ondřej Sliš a Vojtěch Vašák.

Charitativní akce v režii našich absolventů

Na Mírovém náměstí v Broumově se o druhém svátku vánočním 26. 12. 2019 již potřetí konala charitativní akce "Broumovský charitativní svařák". Akci opět připravili tři kamarádi, absolventi broumovského gymnázia, maturanti r. 2013 – Jan Gol, Ondřej Sliš a Vojtěch Vašák.
Počasí tentokrát nepřálo, přesto si desítky lidí našly odpoledne cestu do centra města a požitím lahodného svařáku, či horkých nápojů připravených na různé způsoby, podpořily, prostřednictvím Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, broumovskou nemocnici. V podvečer pořadatelé uspořádali v sále Informačního centra Broumov zcela novou akci pro veřejnost – vědomostní kvíz. O akci byl zejména mezi mladými lidmi velký zájem, důkazem toho bylo 11 stolů zaplněných soutěžícími týmy. Přes počáteční obavy pořadatelů se akce velmi povedla, o čemž svědčí pozitivní reakce soutěžících na sociálních sítích. Výtěžek charity činí celkem 26.971 Kč a bude využit pro klienty naší nemocnice.

Pořadatelům, jejich přátelům a nejbližším, kteří se na přípravě podíleli, patří velké poděkování! Kromě krásného výtěžku připravili ve sváteční den nevšední zážitky pro přítomné.

Poděkování si zaslouží i pracovníci Kultury a infocentra za výpůjčku prostoru a Tomáš Cirkl za perfektní ozvučení a kompletní technické zajištění akce.

                                                                                                                               Eva Blažková, tajemnice města

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB