Den otevřených dveří Gymnázia Broumov je již minulostí.

Děkujeme všem učitelům, zaměstnancům a studentům, kteří přispěli ke zdárnému průběhu Dne otevřených dveří.

Den otevřených dveří Gymnázia Broumov je již minulostí.


     Před několika minutami skončil Den otevřených dveří naší školy. K vidění toho bylo hodně. Prezentace studentských firem Alkot a Bublinky, výstavka učebnic dějepisu a zeměpisu, ukázky kroužků fyziky a robotiky, 3D tisk, laboratorní práce z fyziky, interaktivní výuka angličtiny, francouzská kavárna s kávou i cibulačkou, pokusy v laboratoři chemie, živé exponáty v biologii - strašilky a švábi, biologické soutěže, učební materiály na český jazyk, němčinu i latinu, moderní učebna společenských věd s kronikami naší školy, počítačové učebny s truckmánií, virtuální realitou a Dance pady, modernizovaná školní knihovna, učebna ruštiny, výstavka výtvarných prací studentů či logické hry a stavebnice v matematice. Nesmíme opomenout školní bufet, posilovnu či tělocvičnu. Potěšil nás velký zájem o studium v příštím školním roce.
Chtěli bychom touto formou poděkovat všem studentům, kteří ve svém volnu přišli pomoci. Moc jim děkujeme a jsme rádi, že mají takovýto vztah ke své škole. (mk)
Jedním z hitů letos byla určitě francouzská kavárna. Na fotografii vpravo Angelique Pelan, rodilá mluvčí. Francouzská elegance se nezapře.

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB