Florbalové zlato na náchodských Hamrech

Nečekaný sportovní úspěch našich florbalistů v okresním finále přineslo pondělí se smolným číslem 13.

Florbalové zlato na náchodských Hamrech

Ačkoli to zpočátku vypadalo, že na turnaj dorazím pouze já, gólman a 1 hráč. Zbytek týmu se měl dopravit po vlastní ose. Musel se však ještě vypořádat s lesní zvěří a rozbitou spojkou svého vozu, přesto nakonec dorazil včas.

Hned v prvním zápase deklasovali naši borci družstvo Teplic, aby se pak utkali s favoritem turnaje JG Náchod. Do dramatického zápasu vložili chlapci srdíčko, a tak nakonec překonali soupeře těsným výsledkem 2:1. Pak bylo ještě třeba pohlídat OA Náchod, se kterou jsme remizovali 0:0. To už bylo prakticky rozhodnuto o vítězi turnaje, takže naše družstvo závěrem potěšilo nečetné diváky exhibicí a power play proti EA Náchod.

Děkuji všem členům týmu Janu Světlíkovi, Pavlu Chudomskému, Filipu Chládkovi, Ondřeji Gašparovi, Janu Melicharovi, Šimonu Machovi a Petru Bigasovi za kvalitní sportovní zážitek a budu se těšit na krajské finále.

                                         Marek Lengál - coach

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB