Gymnázium Broumov – líheň nových žurnalistických talentů?

Ještě ani neoschlo první číslo Studentského oka, které vytvořili terciáni, a už se objevily další čtyři časopisy, tentokrát z redakcí sextánů.

Gymnázium Broumov – líheň nových žurnalistických talentů?

V naší škole bývá zvykem zakončit učivo o publicistickém stylu pokusy o tvorbu vlastních časopisů. Letos v sextě vznikly čtyři redakční týmy, které měly za úkol vytvořit časopis spojený jedním tématem. Novopečení novináři si vedli více než zdatně a v krátkém čase dokázali, že umí efektivně spolupracovat a společně vytvořit živé, vtipné a poutavé články.

Pokud se chcete dozvědět, jakým způsobem Mgr. Trenčanský motivuje studenty k lepším sportovním výkonům, jaké ingredience přidává Mgr. Lengál do guláše, jestli Mgr. Hnyková už vyhodila učebnu do povětří a kolik času tráví hráč Martin Ságner u počítače, začtěte se do časopisů sexty. Quo vadis?, Šampionovo Echo, Život v sextě a Arcade jsou vám k dispozici a dozvíte se z nich mnohem víc.

Helena Knittelová

Příklady časopisů:

Časopis Arcade

Časopis Quo vadis

Časopis Echo

Časopis Život v sextě

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB