Hlášení místního sportovního rozhlasu: Nejlepší florbalistky okresu z našeho gymnázia

V prestižním Subterra cupu se našim florbalistkám dařilo.

Hlášení místního sportovního rozhlasu: Nejlepší florbalistky okresu z našeho gymnázia

     Na vědomost se dává, že my, dívky z vyššího gymnázia, jsme byly v pondělí 11. 12. reprezentovat naše gymnázium ve dvojokresovém kole florbalového Subterra cupu. Ač jsme do turnaje šly s obrovskou motivací, kterou byla slova pana Mádleho, že pokud vyhrajeme, budeme si moct školní dresy nechat, první turnaj nám naše sebevědomí a přesvědčení o vítězství opět vrátil na zem. To však proto, že jsme přijely asi 10 minut před začátkem zápasu, tudíž jsme se nestihly ani rozkoukat, natož rozehrát. Po několika odehraných, ale i vítězných zápasech jsme se s největším překvapením dozvěděly, že jsme, co se náchodského okresu týče, skončily na 1. místě a v celkovém kole na fenomenálním 4. místě.
Mimo pár naprosto krásných gólů jsme hrály snad nejčistěji ze všech týmů – na čemž se shodli i rozhodčí po několika, velmi krátkých, prohozených slovech. Naprosto 100% fungující taktikou bylo mít všechny obránce na střídačce a držet míček na straně soupeř v pěti útočnicích (tato taktika nám přinesla snad všechny góly).
Za božsky vybojované náramky se postaraly:
Anna Zmrhalová (1.A), Marcela Doležalová (1.A), Kristýna Gajdošíková (5.V), Anita Seidlmanová (2.A), Aneta Gultová (2.A), Štěpánka Kohlová (6.V), Klára Dostálová (6.V), Amálie Stříbrná (3.A), Veronika Škvrnová (3.A), Barbora Hiebschová (3.A), Vendula Chládková (7.V), Kateřina Trojtlová (7.V), Jana Vovsová (4.A) a paní učitelka Strašilová
Vendula Chládková, septima

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB