Jeden svět už dnes!

Sedmý ročník festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět Police nad Metují začíná v Kolárově divadle už dnes ve čtvrtek 22.března.

Jeden svět už dnes!

Sedmý ročník festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět Police nad Metují začíná v Kolárově divadle už dnes v podvečer!
Čtyři dny projekcí, 15 filmů, 9 snímků ve virtuální realitě, více než desítka zajímavých hostů, workshop znakového jazyka, sítotisková dílna, doprovodný koncert, příjemné posezení a kavárna ve foyer, výstavy, dobročinný festivalový bazárek - a hlavně témata, která hýbou současným světem.
Přijďte pobejt, jak se tady v kraji říká, přijďte nasát atmosféru polického divadla v podobě, jaké ho jindy nezažijete, přijďte se dívat, povídat si a debatovat.
Studenti školy se na přípravách a průběhu podílejí vydatně už od samých začátků - i díky nim je o Polici nad Metují a Broumovu každý rok hodně slyšet, přestože jsme zdaleka nejmenším z 36 zapojených regionálních měst festivalu.
Spolužáci, kantoři, Jeden svět bude rád i vaším festivalem, těšíme se na viděnou!    (MH)

Program:


https://www.jedensvet.cz/2018/police-nad-metuji-program


https://www.facebook.com/JedensvetPolicenadMetuji/

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB