Kvarta: Návštěva Seznamu a velký dík Marii Hornychové

Během loňské debaty s novináři Jakubem Ungerem a Sabinou Slonkovou byli studenti školy pozváni na exkurzi do sídla firmy Seznam, kam nakonec vyrazili minulý týden.

Kvarta: Návštěva Seznamu a velký dík Marii Hornychové

Odměnou za brzké vstávání a únavnou cestu vlakem nám byla poctivá prohlídka komplexu budov Seznamu. Díky průvodcům z jednotlivých oddělení jsme prošli pracovní i neformální prostory a televizní studia. Přes sklo jsme mohli pozorovat, jak se točí debata vysílaná v přímém přenosu, v life style oddělení kvůli nám přerušili focení, v newsroomu jsme přihlíželi práci redaktora sportovních zpráv rovnou přes rameno. Martin Kožíšek nám spolu s nově natočeným filmem o kyberšikaně představil důležitý projekt Seznam se bezpečně. Tímto doporučujeme všem excelentní krátkometrážní počin Na hory. Náš výlet pokračoval na Malou Stranu, kde jsme jako správně zapálení studenti angličtiny navštívili knihovnu na Velvyslanectví USA, vyfotili se u busty Winstona Churchilla a zanotovali si hity Beatles u zdi Johna Lennona. 

Velký dík patří kolegyni Marii Hornychové - nejen za příležitost podívat se do Seznamu, ale i za další zajímavé akce, které pro nás po celé čtyři roky připravovala. Sl

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB