Marie Hornychová: Děkuji všem studentům, současným i bývalým...

..kteří se podíleli na organizaci festivalu Jeden svět v Polici na Metují

Marie Hornychová: Děkuji všem studentům, současným i bývalým...

Srdečné díky JIRKOVI TRNOVSKÉMU, LENCE IŠTOKOVÉ, ANETĚ  LUKEŠOVÉ, ANEŽCE KARPFOVÉ, MICHAELOVI VAŽANOVI, PAVLOVI SUCHOMELOVI, loňským absolventkám MONICE PRCHALOVÉ a MAGDĚ TROUTNAROVÉ, fotografkám JITCE SMOLÍKOVÉ a ELIŠCE PALHOUNOVÉ i všem dalším, kteří přispěli do další kapitoly příběhu o nejmenším a nejnadupanějším regionálním festivalu Jeden svět!

Jste skvělí, protože píšete a děkujete, že jste mohli být u toho, ale jsme to my organizátoři, kdo děkujeme za vaši spolehlivost, samostatnost a pohodu, se kterou jste s námi zvládli provoz divadla. Čtyři dny, 13 filmů, 10 debat, 20 hostů - a mnohé jiné...

Marie Hornychová

Ohlas jedné z divaček, který došel hned po zakončení, je poklonou i vám, pomocníkům.

Je neděle večer. Mám plnou hlavu dojmů a otázek, o kterých bych potřebovala ještě několik dní se všemi těmi zajímavými lidmi diskutovat. Ale to bohužel už jen tak nepůjde. Dnes opět skončil jeden Jeden svět v Polici nad Metují. Téměř čtyři dny nabité neskutečnými zážitky. Filmy byly skvěle poskládané, doplňovaly je diskuse s významnými hosty, výstavy, taneční workshop, koncert polské kapely. Z bohatého programu jsem bohužel nezvládla zhlédnout asi tři filmy a přitom doufala, že jsem nepřišla o něco „důležitého“.

Důležitý se mi zdá celý festival. Důležitý pro všechny, které zajímá život kolem nás, za hranicemi města, státu, Evropy. Důležitý pro zodpovědné vytvoření názorů na problémy politické i sociální. Důležitý pro výchovu a budoucnost našich dětí.

Všichni, kteří pro nás tohle všechno dokázali zorganizovat, mají můj velký obdiv. Moc děkuji a doufám, že se všichni můžeme těšit na příští rok.

Helena Pohlová

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB