Naše studentky zabojují o 1.volejbalovou ligu kadetek

Čtyři naše studentky hrají ve VK Hronov v týmu kadetek, jemuž se letošní sezóna velmi povedla. Tým si vybojoval účast v kvalifikaci o 1.volejbalovou ligu této věkové kategorie.

Naše studentky zabojují o 1.volejbalovou ligu kadetek

     Volejbalový klub Hronov má silnou a věkově velmi širokou základnu, a že se v Hronově „volejbal umí“, se ví. I tento úspěch je toho důkazem a oceněním jak pro hráčky, tak jejich trenéry.
      Volejbal je dynamická hra, kde pouze talent a sportovní nadání nestačí. Týmovost, píle, snaha na sobě neustále pracovat, správně „číst hru“, umět se rychle rozhodovat, „hrát chytře“ a mnohdy jít do rizika, to všechno je nezbytná výbava každé úspěšné volejbalistky.
Takové vlastnosti i zkušenosti určitě studentky zúročí jak během studia, tak i v dalším běžném životě.
      Poznáte na snímku naše studentky?
Do dubnových kvalifikačních bojů jim přejeme hodně sil i volejbalového štěstí.
     Na Gymnáziu v Broumově máme nyní tento krásný sport, mezi našimi studenty, velmi silně zastoupen, což je určitě dobrým příslibem pro jarní turnaje středních škol, kde nás již vloni děvčata i chlapci skvěle reprezentovali. 
      P.S. Nápověda - pokud jste nepoznali, tak hledejte Terezu Daňkovou z 1.A, Magdalénu Beranovou a Anitu Ellu Seidlmanovou ze 2.A a septimánku Annu Hamáčkovou.                                                                                -mk-

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB