Nenechte si ujít: Cesta Emericha Ratha

Divadelní představení produkuje Tereza Vodňanská, maturantka 2017.

Nenechte si ujít: Cesta Emericha Ratha

Naše absolventka Tereza Vodňanská (maturita 2017) produkuje divadelní hru Cesta Emericha Ratha. Hry se účastní i současní studenti Pavlína Ledvinová, Lukáš Jirásek a Filip Pancner. (mk)

Vážení přátelé,

divadelní událost prázdninové sezóny je tu!

Rádi bychom vás pozvali na premiéru původní české inscenace „Cesta Emericha Ratha“, kterou v těchto dnech připravují tvůrci přímo v prostorách broumovského kláštera.

Nevšední příběh česko-německého sportovce a hrdiny Emericha Ratha ožije už za pár dní - slavnostní premiéra se uskuteční v neděli 22. července od 19:30 hodin v sále Dřevník, v zahradě broumovského kláštera.

Autorkou textové předlohy je mladá talentovaná dramatička Tereza Verecká, režisérem a dramaturgem je Petr Lanta. Hudbu složil a skupinu hudebníků povede Jan Matásek, jako dramaturgyně spolupracuje Pavla Nohýnková, autorem výpravy je Petr Vaněk. Herecké obsazení je složené z profesionálních herců, ale i amatérů. V hlavních rolích se objeví Martin Legerski, Gabriela Pyšná, Kryštof Nohýnek, Petr Haken, Kateřina Vejrostová, Zdena Brychtová, Lucie Zachovalová, Therezie Hakenová, Anna Hejduková, Jan Táborský, Vojtěch Haken, Zdeněk Zelený, Ivan Kühnmund…

Více informací najdete ZDE (odkaz: http://www.klasterbroumov.cz/cs/cesta-emericha-ratha-

 Vstupenky je možné koupit online ZDE http://www.klasterbroumov.cz/cs/cesta-emericha-ratha-1

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB