Nominovaní studenti na Cenu Nadačního fondu Gymnázia Broumov za školní rok 2018/2019

Nadační fond gymnázia oznamuje, že ve čtvrtek 21. listopadu v 17 hodin budou v opatských sálech kláštera předány nominovaným studentům ceny NFGyB za loňský školní rok – a to v kategorii humanitní obory, přírodní vědy, sport, kultura a publicistika.

Nominovaní studenti na Cenu Nadačního fondu Gymnázia Broumov za školní rok 2018/2019

NOMINACE

I.                    Kategorie – humanitní obory a společenské vědy

Jakub Zima – 4.A                      úspěšná ekonomická esej (2. místo) v soutěži ČNB – MK, Ra

Štěpán Chládek – 7V              1. místo celorepublik. liter. soutěž Moje cesta za Janem – MK, Ra, Vl

Michal Večeře – 2V

Vojtěch Špaček – 2V               angličtina – úspěchy – olympiáda, Cambridge certifikát – Ra

Josef Stiller - 2.A                      angličtina – 1. místo olympiáda Ra

Leona Frydrychová – 4V       účast v Němčináři roku – Ja

Michal Cirkl – 4V                      Best in English – nejmladší účastník, vynikající výsledek – Sm

II.                  Kategorie – sport

Kateřina Ehlová - 1.A                      8. místo MČR jezdectví - MK

Barbora Jirásková - 4V                   MS – radiový běh – MK, Lo

Jan Rusin - 8V                                   MČR, MS juniorů  orientační běh – MK

Ondřej Volák – 7V                           běžecké úspěchy, reprezentant ČR – MK, Vl

Michaela Hornychová – 4V          sportovní lezení – MK

Anežka Rožnovská – 2.A               MČR plavání – MK

Matyáš Berka - 5V                           golfové úspěchy – v rámci ČR i kraje – Ze

Vojtěch Rusín – 5V

Jakub Škoda-5V                                FBC Orel Rtyně – 2. liga florbalu – postup – Ze

Adéla Leppeltová – 7V                   požární sport – Vl

Josef Cibulka – 3V                           šachista – úspěchy - Md

III.                Kategorie – přírodní vědy

Martin Přibyl – 6V                           3. místo CHO – MK

Václav Kopřiva – 5V                        1. místo KO astronomie – MK, Ze

Antonín Mráz – 5V                          2. místo KO astronomie – Ze

Jaroslav Kubiš – 3V                         účast astronomická olympiáda – Sm

Zdeněk Hartman – 4V                    CHO, FO, Mensa klub – MK, Lo,

IV.                Kategorie – kultura, propagace, publicistika

Doubravka Čápová – 4V                       ústřední kolo hra na lesní roh – Lo

Kateřina Salašová – 7V                          Jeden svět na školách – Vl

Daniela Valešová - 2V                            úspěšná baletka – Ra

Sabina Hartová - 3V                               propagace školy, fotografka – Sm

V.                   Kategorie - kolektiv roku

Čejchanová, Grimmová, Házová, Jandová, Novotná – 5V               ženská volejbalová soutěž 2. místo – Ze

Chládek, Soukupová, Gabrielová Hypšman – 7V                                organizace a pomoc při školních akcích – ples, studentské volby apod. – Vl, Ra

Čápová, Štrofová, Doubravová, Cvrkalová

Tobiášková, Kuželová, Durdincová  - 4V                                                Paměť národa- účast + 1. místo – Ra

Kollertová, Wehrichová, Hlaváček, Novotná,

Frydrychová, Holubová, Jirásková, Mádlová – 4V                              Konference českých a slovenských středoškoláků Praha - Ra

ŠáRa

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB