Osudy absolventů: Ing. Renáta Vajsarová maturovala v roce 2004

Mezi úspěšné absolventy patří Ing. Renáta Vajsarová, zástupkyně ředitele Střední školy hotelnictví, řemesel a gastronomie Trutnov, maturantka z 2004.

Osudy absolventů: Ing. Renáta Vajsarová maturovala v roce 2004

"Maturovala jsem na broumovském gymnáziu v roce 2004 a ve studiu pokračovala na Univerzitě Pardubice v oboru Regionální a informační management – tři roky prezenční formou a dva roky dálkovou ve stejném navazujícím oboru. Od roku 2007 jsem zaměstnaná na Střední škole hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov, p.o. – nejprve, jako učitelka informatiky, ekonomiky a matematiky. Po čtyřech letech jsem byla jmenována zástupkyní ředitelky pro pracoviště v Teplicích nad Metují, kde mám na starost teoretickou výuku žáků, výchovné poradenství a částečně IT koordinaci a v současné době učím převážně předmět Účetnictví. Jako velký benefit své pracovní pozice vidím možnost se stále vzdělávat.
Ve svém životě jsem měla velké štěstí na rodiče, dali mi volnost ve výběru absolvovaných škol i povolání. Podporovali mě ve všech aktivitách. Miluji sport – sjezdové lyžování, běh, horské túry, četbu knih. Bohužel spousta našich žáků takové zázemí nemá, musí si na studium vydělávat a často pomáhají rodičům s výchovou sourozenců či vedením domácnosti. Sama už mám dvě děti, které jsou školou povinné, a být rodič je někdy fakt dřina.
Ráda vzpomínám na svou učitelku matematiky Helenu Čtvrtečkovou, díky které jsem si dobře poradila s vysokoškolskou matematikou, třídního učitele Milana Kulhánka a další kantory. Hodiny s nimi nebyly nuda. Také ráda vzpomínám na přechody Krkonoš i jiných českých pohoří, které s námi někteří učitelé ve svém volném čase pravidelně podnikali. Někdy bych se ráda vrátila v čase, se spolužáky jsme byli dobrá parta. Škoda jen, že se už pravidelně nesetkáváme, ráda bych všechny zase viděla.
Přeji vám pevné zdraví, studijní i pracovní úspěchy a nevzdávejte se, když se něco hned nedaří. Vysílejte svá přání do vesmíru, budou vyslyšena. Na Godota nečekejte."
Tolik Renáta, byla to moje první třída na gymnáziu, a s první třídou to je jako s první láskou. /mk/

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB