Osudy absolventů: Jakub Keresteši, odborník na práva klientů cestovních kanceláří

Mgr. Jakub Keresteši maturoval v roce 2004, je majitelem advokátní kanceláře a webu zkazenadovolena.cz

Osudy absolventů: Jakub Keresteši, odborník na práva klientů cestovních kanceláří

      Pokud sledujete vývoj na ostrově Rhodos, kde uvízly desítky turistů kvůli rozsáhlým lesním požárům, můžete se setkat na obrazovce Č eské televize s naším absolventem Jakubem Kerestešim. Jako právník se specializuje také na práva klientů, kteří reklamují zájezd koupený od cestovní kanceláře, který nesplnil stanovené podmínky v cestovní smlouvě.

O Jakubovi: Vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Jako praktikant a následně i jako koncipient působil v přední brněnské advokátní kanceláři, kde se zabýval převážně občanským a obchodním právem. Specialista na vymáhání pohledávek, na exekuční a insolvenční řízení, a to jak ze strany věřitelů, tak ze strany dlužníků.

Mgr. Jakub Keresteši je od roku 2014 advokátem zapsaným v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou, a to pod evidenčním číslem 15639.

Poskytuje právní služby ve všech odvětvích práva, s výjimkou práva trestního. Vzhledem ke svým rozsáhlým zkušenostem se správou a vymáháním pohledávek je vyhledávaným odborníkem v této oblasti, jak ze strany věřitelů, tak ze strany dlužníků.  /mk/

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB