Osudy našich absolventů: Jakub Keresteši, právník

Hostem televize DV TV byl Mgr. Jakub Keresteši, náš absolvent z roku 2004.

Osudy našich absolventů: Jakub Keresteši, právník

Mgr. Jakub Keresteši maturoval na našem gymnáziu v roce 2004. Poté vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Jako praktikant a následně i jako koncipient působil v přední brněnské advokátní kanceláři, kde se zabýval převážně občanským a obchodním právem. Specialista na vymáhání pohledávek, na exekuční a insolvenční řízení, a to jak ze strany věřitelů, tak ze strany dlužníků.

Mgr. Jakub Keresteši je od roku 2014 advokátem zapsaným v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou, a to pod evidenčním číslem 15639.

Mgr. Jakub Keresteši poskytuje právní služby ve všech odvětvích práva, s výjimkou práva trestního. Vzhledem ke svým rozsáhlým zkušenostem se správou a vymáháním pohledávek je vyhledávaným odborníkem v této oblasti jak ze strany věřitelů, tak ze strany dlužníků.

Tento týden se Jakub vyjádřil k možnostem reklamovat dovolenou. (mk)

https://video.aktualne.cz/dvtv/ztratili-jste-radost-z-dovolene-ozvete-se-cesi-to-umeji-jit/r~a293d1c68abc11e8b0fbac1f6b220ee8/?redirected=1532018612

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB