Pavel Trenčanský: Bonito señor presidente del clubo skiatléticó Broumov los Mádlos

Omlouvám se všem občanům a poddaným ze španělsky mluvících zemí za drobné gramatické přešlapy ve zveřejněném textu.

Pavel Trenčanský: Bonito señor presidente del clubo skiatléticó Broumov los Mádlos

Nastala zima. Nejen, že se kovové předměty vlivem nízkých teplot stávají lepivými a je třeba se marně  pokusit o jejich neolizování, ale natruc klimatické změně dokonce i napadl sníh a zatím nehodlá roztát. Jedněmi z mála fyzických aktivit, které nám ještě zbývají k provozování, jsou všemožné zimní radovánky pod širým nebem. Proto se v následujícím otevřeném dopisu obracím na vrcholového manažera Lyžařského klubu Broumov - pana Mádle, aby vydal pokyn k technické úpravě části sjezdových tratí v zimním středisku Janovičky (broumovský Aspen), za účelem rekreačního provozování zimních sportů. Současně se velmi přimlouvám za otevření výdejního okénka v tamním velmi oblíbeném skibaru.

 K sestavení textu dopisu ve španělštině mě vedla snaha odčinit systematické nepoužívání bájné metody CLIL (výuka odborných předmětů v cizím jazyce) během hodin tělesné výchovy, byť jsem se o to minimálně jednou, nesměle a dlužno říct neúspěšně, pokusil („Run, Forrest, run!“).

Buenos dias!

     Bonito señor presidente del clubo skiatléticó Broumov los Mádlos. Esta año él es grande problema tobogano é bobos (pekáchos) é snowbordos. Por favor rolbos minibubnos é tráfico budqás alcoholicó para bueno recreación estudiantés de colegio Gymnaziés Broumov.

Muchas gratias é via con dios amigo.

                                                                                                       para sección cotoulos: Pablo Trenchansquéz

P. S.: Omlouvám se všem občanům a poddaným ze španělsky mluvících zemí za drobné gramatické přešlapy ve výše zveřejněném textu. Mé prostinké znalosti tohoto jazyka dosahují maximálně úrovně A(-1), a je pro mne tedy španělskou vesnicí.

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB