Pavel Trenčanský: Suma sumárum

Rekapitulace sportovních soutěží minulého týdne v textu Pavla Trenčanského.

Pavel Trenčanský: Suma sumárum

Suma sumárum

Pojďme si společně ve zkratce projít bohatou sportovní žní z minulého týdne:

úterý

Florbalový okrsek mladších žáků. Nechybělo nasazení ani chuť zvítězit. Mladý tým s minimem zkušeností z turnajů tohoto formátu. Zasloužené třetí místo, radost ze hry. Tak to má být.

Maxmilián Hartwich, Jonáš Kohl, Vojtěch Němeček, Miloš Teichman, Michael Važan, Filip Pancner, Kryštof Mádle (všichni sekunda), Matyáš Hartman, Michal Večeře, Adam Hejcman (všichni prima)

středa

Okresní finále chlapců středních škol v basketbalu, tentokrát pod taktovkou mytického kouče Lengála. Pod jeho vedením umíme být i druzí. Ne tak letos. Výšková převaha urostlých chasníků z bohatých gruntů úrodného horního Polabí krmených výživným vepřovým bůčkem byla nad naše síly. Brambory na loupačku z naší školní jídelny bohužel nemají tu ideální nutriční hodnotu. Páté místo. Nevadí, snad za rok.

David Hampl (oktáva), Šimon Mach (4. A), Filip Jirman, Vojtěch Brych (oba septima), Jan Vodochodský (sexta), Tomáš Kubeček, Miroslav Kuře (oba kvinta), David Polák, Jakub Chráska (oba 2. A)

čtvrtek

Sukces. Kostru týmu tvořili naši „zlatí hoši“ (viz foto), kteří postoupili do fotbalového kraje. Nyní zaúřadovali na broumovském florbalovém okrsku starších žáků. Výkon na půl plynu, přesto pohodlný postup do okresu (16. 11. v Náchodě). Ještě o nich uslyšíme, ve vzduchu jasně cítím omamnou vůni krajského finále. Nechme se překvapit a držme palce.

Matyáš Berka, Radim Vajsar, Jan Pelán, Vojtěch Rusin – nejlepší střelec turnaje (31! gólů), Viktor Škoda, Jakub Škoda, Daniel Hypšman (všichni kvarta), Jan Slavík, Petr Liskovský, Josef Hlaváček (všichni tercie)

Všem výše jmenovaným studentům děkuji za reprezentaci a šíření dobrého jména naší školy.

za sekci TV: Pavel Trenčanský

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB