Poděkování má stále svoji hodnotu

Poděkování má stále svoji hodnotu

Poděkování má stále svoji hodnotu a potěší. Děkuji proto všem, kteří se zapojili do 9. Gymplfestu a svojí ochotou a prací přispěli ke zdárnému průběhu dalšího ročníku pouličního multižánrového festivalu studentské tvorby.

Z řad studentů gymnázia Vás bylo přes 80. Poděkování patří Vám všem, speciální osobní díky posílám Šimonu Zahradníkovi, který se profesionálně postaral o holandský hudební tým v průběhu celého festivalu.

Děkuji také všem kolegům, kteří se zapojili a pomáhali: Jitce Smolíkové, Heleně Knittelové, Bohdaně Hyťhové, Jaroslavě Hornychové, Martině Novotné, Lídě Lorencové, Rudolfu Martincovi, Bohuslavu Koláčnému, Marku Lengálovi, Vojtěchu Horákovi, Milanu Kulhánkovi, Jiřímu Ringelovi a Karlu Výravskému.

Poděkování patří také sponzorům a partnerům akce za finanční, materiální a personální podporu, tj. Městu Broumovu, Pro rozvoj Broumovska, Vzdělávacímu a kulturnímu centru Klášter Broumov, ZUŠ Broumov a ZUŠ Police nad Metují, Ulitě Broumov, Dětskému domovu Broumov, Farnosti Broumov, klubu Eden, Vebě a.s.

A děkuji samozřejmě také všem uloveným stěhovákům pian z řad pracujících, studujících, kolemjdoucích, svačících turistů i radících důchodců. 

Eva Kroupová

( Samozřejmě největší dík patří hlavní organizátorce Evě Kroupové - mk)

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB