Podvečerní online debaty se zajímavými hosty

Podvečerními debatami s pěti zajímavými hosty pokračoval poslední únorovou středu projekt „Skauting do škol“.

Podvečerní online debaty se zajímavými hosty

Podvečerními debatami s pěti zajímavými hosty pokračoval poslední únorovou středu projekt „Skauting do škol“, který od září pilotuje (tedy testuje) 2.A  a jejich vrstevníci z trutnovské Střední průmyslové školy. Každý z účastníků google meet „večírku“ se mohl setkat v malých skupinách postupně se třemi z pětice hostů.

Okruhy témat pro besedy navrhovali sami studenti, podíleli se také na oslovování vytipovaných osobností. Nabídku na popovídání přijali: astronom a astrofyzik Jiří Grygar, režisérka a scénáristka Lenka Wimmerová, absolventky Gymnázia Broumov – filmová producentka Pavla Janoušková Kubečková a cestovatelka Viktorka Hlaváčková – a Ondra Rex Šípek, skaut, redaktor Československého časopisu pro fyziku ve Fyzikálním ústavu AV ČR v Praze, který se otevřeně podělil o svoji zkušenost transsexuála a průběh procesu změny pohlaví.             (mh)

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB