Pracují na gymnáziu: Miroslav Mádle - zástupce ředitele

Od 1.srpna došlo ke změnám ve vedení školy, na místo zástupce ředitele nastoupil Mgr. Miroslav Mádle

Pracují na gymnáziu: Miroslav Mádle - zástupce ředitele

Proč jsi po studiu Pedagogické fakulty Hradec Králové s aprobací NJ – TV pro střední školy a po absolvování základní vojenské služby a zahraničním pobytu ve Velké Bnitánii zahájil svoji profesní kariéru jako učitel právě v Broumově? Jednoho dne jsem tě poznal při tradičním čtvrtečním basketu.

Broumov mi jako naplavenině z Hořic kromě mé ženy učarovává již pár let předtím svým kouzlem širokých možností sportovního i kulturního kratochvílení. Na lyžích, na laně, na kole, pěšky - sníh a led vysokých i nižších hor pojím se svými koníčky stejně rád jako okolní pískovcové skály a lesní cesty.

První rok jsem učil na ZŠ Masarykově, abych pak roku 2003 nastoupil na broumovské gymnázium. Po dvanácti letech ve školství měním, řečeno sportovní terminologií, dres státního zaměstnance na čtyři sezóny za zkušenost ze soukromého sektoru. ( prodejce textilu do arabských zemí, pracovní cesty do Saudské Arábie a Spojených arabských emirátů  - poznámka mk ) I tady však částečně učím - vedu jazykové kurzy angličtiny a němčiny pro firemní zaměstnance.

A teď jsem zpátky. Vážím si nabídky znovu pracovat pro Gymnázium Broumov a těším se, že společně se všemi kolegy i žáky budu moci přispět k dalšímu budování jeho dobrého jména.                        (mk)

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB