Pracují na gymnáziu: Petr Štěpnička, hudební publicista

Víte že, na našem gymnáziu pracuje zajímavá osobnost. Asistent Petr Štěpnička je nejen redaktorem prestižního internetového časopisu METAL FOREVER METAL MAN.

Pracují na gymnáziu: Petr Štěpnička, hudební publicista

Víte že, na našem gymnázium pracuje zajímavá osobnost. Asistent Petr Štěpnička je nejen redaktorem prestižního internetového časopisu METAL FOREVER METAL MAN, kde hodnotí současné metalové dění u nás i ve světě, píše rozhovory, recenze, ale také je svérázným básníkem, povídkářem a publicistou?

Profil Petra zde:

méno: Petr Štěpnička
Funkce: redaktor
STYLY: metal
OBLÍBENÁ ZAHRANIČNÍ HUDBA: INSANIA STOCKHOLM, REINXEED, POWER QUEST, GAMMA RAY, HEAVENLY, FREEDOM CALL, STRATOVARIUS, SKYLARK, HELLOWEEN, THEOCRACY, AVALANCH, TIERRA SANTA, CARDIANT, KREATOR, EXODUS, SLAYER, PORCUPINE TREE, VADER, CRADLE OF FILTH, ABBA, RONDO VENEZIANO, VIVALDI...
OBLÍBENÁ DOMÁCÍ HUDBA: RIMORTIS, SALAMANDRA, KOMUNÁLNÍ ODPAD, SCELET, DEBUSTROL, Brichtův ARAKAIN, ASMODEUS, RADŮZA...
OBLÍBENÉ FILMY: MAGNOLIA, HOTEL RWANDA, SOUMRAK DNE, MAFIÁNI, SBAL PRACHY A VYPADNI, SPALOVAČ MRTVOL, UTRPENÍ MLADÉHO BOHÁČKA...
SPISOVATELÉ: ECKHART TOLLE, don MIGUEL RUIZ, OSHO, PETR ŠABACH, EMIL HAKL...

Literární tvorba:

http://piste-povidky.cz/profil/6thSun

                                                                                                            (mk)

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB