Praha nás přivítala s Kyticí v Národním divadle

Dne 14.11 se naše třída sexta vydala na výlet do Prahy. I přes to, že nám cestu zkomplikoval problém na trati.....pokračování v textu.

Praha nás přivítala s Kyticí v Národním divadle

...naše nadšení z výletu se nevytratilo, jelikož jsme se nemohli dočkat večerního představení Kytice v Národním divadle.
Po dlouhém putování do Prahy jsme dostali rozchod a mohli si prohlédnout historické město. Večer jsme se hodili do gala a nastoupili před Národní divadlo. Ve škole jsme sice Kytici probírali a nějaké znalosti jsme už měli, avšak díky představení jsme se mohli obohatit o hranou formu tohoto díla. Tak jako minulý rok i letos jsme byli svědky neuvěřitelných výkonů nám všem známých herců.
Druhý den ráno jsme se vydali do Národního muzea, kde na nás čekal pan průvodce se zajímavým workshopem k výstavě „50. léta“. Po obohacující aktivitě jsme si mohli historickou budovu muzea a její expozice prohlédnout sami. Nakonec nás čekala už jen cesta vlakem domů.
Exkurzi jsme si velice užili a dozvěděli jsme se mnoho nových zajímavostí. Děkujeme paní učitelce Knittelové a panu učiteli Lengálovi za trpělivý dozor.
                                                                                                                                                                       Jolana Lehotská, 6.V

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB