Přemýšlíte, jak smysluplně strávit čas o prázdninách?

Velmi zajímavá nabídka pro zájemce o fotografování. Za minimum peněz velký zážitek.

Přemýšlíte, jak smysluplně strávit čas o prázdninách?


Fotografický workshop v německém Flossenbürgu by mohla být správná volba. V památníku bývalého koncentračního tábora budete společně s dalšími účastníky poznávat lidské příběhy a pracovat s nimi pod vedením profesionálního fotografa.
Pokud vás právě napadlo, že workshop není pro vás, protože nemluvíte německy, neumíte fotit nebo si neumíte představit umění ve spojení s bývalým koncentračním táborem, nemějte strach. Celou dobu je na místě překladatelka, která zajišťuje česko-německou komunikaci. Profesionální fotograf vás naučí ovládat zrcadlovku i umělecky pracovat s historií památníku.
Setkáte se s novými lidmi a získáte nové zkušenosti.
Sama jsem se workshopu ve Flossenbürgu účastnila a vřele ho každému doporučuji. Jediné, co potřebujete, je zájem a chuť zažívat nové věci.
Pokud znáte někoho, koho by tento workshop mohl oslovit, sdílejte mu tento příspěvek. Kdybyste váhali nad přihlášením a měli ohledně workshopu nějaké otázky, neváhejte mi napsat.
                                             Hana Zobalová (zobalova.hana.88@seznam.cz )


P.S. Hana studovala náchodské gymnázium, v našem městě působila jako průvodkyně v klášteře. V současné době studuje v Brně historii a žurnalistiku. (mk)

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB