Restart školní knihovny: jen o pár dní později

Před pouhými deseti dny jsem žádala o pomoc se zaplněním regálů školní knihovny a dnes to už začíná vypadat na nutnost opatřit nový regál …

Restart školní knihovny: jen o pár dní později

Nedávno vzorně uklizená knihovna se opět nachází v chaosu, tentokrát v chaosu radostném. Darované knihy se kupí na stole a v mnoha taškách po zemi. Nové přírůstky jsou většinou z oboru filozofie a antropologie, úspěšně ale také proškrtávám seznam požadované četby k maturitě. Děkujeme všem dárcům, především paní Hedě Lambertové, Martinu Palečkovi, Janě Baloghové a Denise Škvrnové. Je úžasné, jak rychle jste na potřeby naší knihovny zareagovali! Hladový knižní seznam se trochu ztenčil, ale pořád potřebuje pořádný přísun kvalitního krmiva. Naše výzva tedy trvá. Prosím projděte zákoutí svých půd a knihoven, myslete při nákupu nových knížek také na naše gymnázium. Seznam těch nejpotřebnějších titulů najdete zde:

https://www.gybroumov.cz/userfiles/seznam-knih/seznam-knih.pdf

Dále přivítáme zejména knížky pro mládež a současnou světovou prózu. Předem mi však prosím pište na e-mail knittelova@gybroumov. cz, abychom se mohli domluvit konkrétně.

(Helena Knittelová)

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB