Rosalie Šedková: Národní skautský jamboree byl skvělý zážitek

Naše studentky Rosalie Šedková, Tereza Burianová a Jarmila Troutnarová se zúčastnily Národního skatského jamboree v Hradci Králové

Rosalie Šedková: Národní skautský jamboree byl skvělý zážitek

Od 3.5 do pondělí 8.5. jsme s naším střediskem Skaláci Police nad Metují byli na Národním skautském jamboree. Byla to největší česká akce od roku 1993, jestli si to dobře pamatuji. Dohromady nás bylo pět a půl tisíce skautů. Program byl velmi rozsáhlý a rozhodně se nedalo stihnou úplně všechno. Co jsme se tak ale bavily s holkami Terezou Burianovou (3.V) a Jarmilou Troutnarovou (5.V), den ,který nám přišel nejpovedenější, byl pátek. V pátek bylo krásně a program se odehrával v Hradci Králové, dopoledne jsme měli přednášku od Policie ČR, hasičů i záchranářů a zdravotníků. Následně jsme si mohli například vyzkoušet, jaké to je být pod vlivem omamných látek. Někteří jiní skautíci nám říkali, že to je jiný pocit. Nevím, odkud to vědí. Odpoledne jsme strávili hraním různých masových her společně s dalšími skautíky. Myslím, že jsme si odvezli spoustu zážitků, a já jen doufám, že bude co nejdříve nějaká podobná akce.

                                                                   Rosalie Šedková, tercie

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB