Rozkaz zněl jasně: Zpestřit online výuku

Kvarta absolvovala workshop v klášteře.

Rozkaz zněl jasně: Zpestřit online výuku

Rozkaz „ZPESTŘIT ON - LINE VÝUKU“ zněl jasně…jenomže jak ??? Nápady mám, ale ty všechny naráží na „opatření“, takže nic.
A přece něco! Z kláštera od Pavly Semerákové přišla nabídka, jestli nechci zkusit se svou třídou workshop Tak tohle neprojde, který vznikl pod hlavičkou společnosti Post Bellum. Jedná se o program z doby disentu, studenti si v něm vyzkouší opravdu na vlastní kůži, jaké je vytvářet samizdat, jaké je uhýbat stbákům, jaké je držet se pravdy…
Tak snad tohle projde, říkám si, když to svým kvartánům nabízím. Ve čtvrtek odpoledne dvou a půlhodinový blok, trochu jsem se jim to bála říct. Souhlasili (co jim taky zbylo:o)).
Dvě čtvrteční odpoledne máme za sebou a bylo to skvělé. Program, lektorky, ale hlavně kvartáni – do rolí se fakticky položili (že by dramatická výchova?), využili znalostí z dějepisu a literatury a obstáli. I když to bylo on – line, i když to bylo po vyučování, bylo to „k něčemu“, rozkaz jsme splnili. VŠICHNI.
Děkuji za to.
ŠáRa

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB