Septimánka Štěpánka Novotná si vytančila mezinárodní třídu M

Naše studentka pokračuje ve spanilé jízdě, dokladem je vytančení třídy M, vrchol v tanečních soutěžích.

Septimánka Štěpánka Novotná si vytančila mezinárodní třídu M

Mladá Boleslav pořádala oba víkendové dny taneční soutěže.

V sobotu se konala Super Taneční liga, kde se Štěpánka se svým tanečním partnerem Michalem Petrů umístila mezi nejlepšími páry v kategorii Dospělí na 17. místě z 34 párů.

Ale neděle byla napjatá, nervózní a plná očekávání.

Obě soutěže se pořádaly v nádherném prostředí muzea Škoda Auto, kde byla vystavena auta historická i závodní s těmi nejmodernějšími. Taneční sál byl přímo součástí muzea, byla tedy možnost prokládat pohled na taneční páry s pohledem na krásná auta.

V neděli tančili Štěpánka s Michalem v postupové soutěži třídy A v kategorii Dospělí. Soutěž nebyla jednoduchá, protože ji pořádal pražský klub, který měl v této kategorii silné zastoupení několika svých párů i nakloněnou porotu.

Přesto Štěpánka s Michalem neztratili nervy. Své závodní tance a postupy do finále zvládli s elegancí a lehkostí. Finálovými tanci si Štěpánka s Michalem vytančili 1. místo, kterým si zároveň vytančili „M“ Mezinárodní třídu, která je v postupových soutěžích vrcholem a třídou poslední. Tato třída otevírá cestu mezi nejlepší páry ČR. Dosáhli tak cíle, jenž si dlouho přáli a nakonec vybojovali.

Nyní je čekají soutěže ve standardu v tanečních ligách, super ligách, WDSF, MČR a soutěže zahraniční, kde sbírají body do českého ranklistu ČSTS a mezinárodního ranklistu WDSF.

-mk-

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB