Setkání s autory z Literárního domečku pokračují navzdory covidu

Speciálně kvartány musíme pochválit za velmi dospělou a nyní už i odbornou debatu. Autoři byli našimi studenty opět mile překvapeni.

Setkání s autory z Literárního domečku pokračují navzdory covidu

Hned první den po nástupu do školy se maturanti z literárního a společenskovědního semináře potkali s listopadovými rezidenty – Martinem Škabrahou, který v Broumově dokončoval svůj historický román z Velké Moravy, a Nelou Bártovou, multižánrovou umělkyní, jež spojuje text s videem a také se sochařským uměním.

V prosinci již tradičně v kvartě proběhlo čtvrté setkání – tentokrát s autorkou a editorkou Kamilou Hladkou, která studentům přiblížila práci v nakladatelství a zároveň popsala, jak vzniká kniha vzpomínek v rámci orální historie, Kamila představila svou knihu Hornické vdovy. Sociolog a prozaik Jan Váňa zaujal kvartány svou povídkou o tzv. jiných lidech.

Setkání jsou vždy milá, podnětná a neskutečně zajímavá. Speciálně kvartány musím pochválit za velmi dospělou a nyní už i odbornou debatu. Autoři byli našimi studenty opět mile překvapeni.

ŠáRa

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB