Školský atletický pohár 2024

Broumovské gymnázium vítězem nultého ročníku atletického poháru škol Broumovska

Školský atletický pohár 2024

V úterý 4/6/2024 se v Broumově uskutečnil 0. ročník Školského atletického poháru. Za účasti téměř 180 žáků a žákyň ze šesti škol z Broumova a okolí se tak na atletickém oválu u ZŠ Masarykovy sešla velmi slušná atletická konkurence.

Ve startovním poli se rozhodně neztratili reprezentanti a reprezentantky našeho gymnázia, kteří soutěžili v 5 disciplínách (sprint na 60 m; skok daleký; hod granátem/vrh koulí; běh na 800 m/1000 m/1500 m; štafetový běh 4x60 m).

V rámci jednoho 30členného týmu rozděleného do dvou věkových kategorií zápolili naši borci a borkyně z primy, sekundy, tercie a kvarty natolik dobře, že v celkovém součtu bodů, který rozhodoval o tom, kdo se stane prvním majitelem putovního poháru pro vítěznou školu, nenalezli přemožitele.

Stručná statistika na závěr. Z celkového množství 60 rozdaných medailí patří broumovskému gymnáziu 23 (6 zlatých / 9 stříbrných / 8 bronzových). GyBr rules!!!

 

PS1: Poděkování náleží nejen našim závodníkům a závodnicím, ale i těm ze 4.V a 3.A, kteří pořadateli (Slovan Broumov) pomohli se zajištěním hladkého průběhu celého soutěžního dne.

PS2: Odkaz na fotogalerii zde.

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB