Slavnostní předávání maturitních vysvědčení 4.A

Maturitní vysvědčení 4.A bylo slavnostně předáno v broumovské klášterní knihovně

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení 4.A

V mnoha směrech výjimečná třída zakončila své studium na broumovském gymnáziu ve výjimečných prostorách. Tak jako jejich „spolužáci“ z dávných dob klášterního gymnázia, i studenti čtvrtého ročníku dostali svá maturitní vysvědčení   pomyslně z rukou broumovského opata Jakuba Chmela, pod jehož portrétem v klášterní knihovně se slavnostní předání uskutečnilo.

Ředitel školy dr. Karel Výravský a třídní učitelka Mgr. Šárka Rambousková předali všem vysvědčení,  předsedkyně Nadačního fondu Gymnázia Broumov ing. Zdena  Cikrytová   ocenila studentky s vyznamenáním (Bětku, Dominiku, Sabinu a Petru) a na závěr pro vzpomínku a pro štěstí „přiletěl“ každé studentce i studentovi do dlaně malý křehký anděl…

 Z celého srdce chci poděkovat panu Přemku Sochorovi, správci broumovského kláštera,za to, že jsme mohli  atmosféru  klášterní knihovny už podruhé takhle výjimečně a zcela svobodně zažít,  smekám před studentem 3.A  Jakubem Šafářem, který nám velmi ochotně pomáhal, aby ceremoniál proběhl důstojně a bez komplikací, mockrát děkuji také kolegovi Mgr.Michalu Hnykovi za nádherné fotografie a všem rodičům a zúčastněným za milou přítomnost.

ŠáRa

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB