Sledují nás i v Uzbekistánu

V prosinci zhlédli náš web ve 37 zemích, mimo jiné i v Izraeli, Indii či Uzbekistánu.

Sledují nás i v Uzbekistánu

     Mezi řadou nejistot roku 2022, například kam vyskočí cena plynu či elektřiny, jak bude vysoká inflace, vydrží u vlády slepenec pěti politických stran, doučíme školní rok prezenčně, jaká varianta covidu se objeví po omikronu, půjdeme si i pro čtvrtou dávku očkování, jak na východní hranici Ukrajiny, jací kandidáti se budou ucházet o prezidentský úřad, a mohu dále pokračovat, je jedna jistota - náš web a facebook je sledován našimi studenty, absolventy a příznivci nejenom u nás, ale i v desítkách zemí světa. Jen v prosinci byl sledován v 37 zemích, tradičně ve většině zemí Evropské unie, Rusku, USA, Číně, ale třeba i Íránu, Izraeli a Indii. Poprvé se objevil Uzbekistán.
Zajímalo by nás, kdo nás sledoval v této středoasijské zemi? Ozvete se?
Zachovejte nám svoji přízeň. Kdo má zájem napsat o svých zájmech, koníčcích, úspěších, kdo má zájem napsat třeba postřehy ze studijních cest, stáží, pracovních výjezdů nebo i individuálních cest, kdo má prostě co říci, a hlavně chce....budeme rádi. Úspěšný rok 2022. (mk)


Hlavním městem Uzbekistánu je Taškent. Viz fotografie.

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB